Un muncitor a murit dupa ce a fost prins sub un mal de pamant, pe un santier din Capitala

Un muncitor a murit, sambata, dupa ce a fost prins sub un mal de pamant, pe un santier din apropierea lacului Plumbuita, din Sectorul 2 al Capitalei, au declarat reprezentantii Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta Bucuresti.
Un alt muncitor a fost ranit in accidentul de munca, fiind transp... ortat la spital cu o ambulanta SMURD. De asemenea, un al treilea muncitor a suferit un atac de panica, echipajul medical acordandu-i primul ajutor la fata locului, a declarat Vasile Damian, purtator de ...citeste toata stirea

No comments:

Post a Comment