Demisie Raed Arafat: In trei ani se va dezvolta ireversibil un sistem de urgenta dezintegrat
Raed Arafat spune ca a primit multe rugaminti telefonice sa nu-si dea demisia si le transmite acelora care au insistat sa aiba incredere ca va putea apara sistemul de urgenta mai bine din afara sa. "E un sistem dezintegrat care se va dezvolta in 2,3, 4 ani. Cand o sa ne trezim unde am ajuns o sa f... ie ireversibil. E un bilet dus, fara intors", spune Arafat despre sistemul de urgenta ce ar rezulta odata cu aplicarea noii legi a sanatatii. PRINCIPALELE DECLARATII ALE LUI ARAFAT - Imi pare ...citeste toata stirea
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment