Deputatul PSD Eugen Bejinariu afirma ca solutia pentru deblocarea situatiei de la RADET e in mana Guvernului
Deputatul PSD Eugen Bejinariu acuza PDL Bucuresti de dezinformare in ceea ce priveste datoria Primariei Capitalei catre RADET si spune ca principala responsabilitate in aceasta problema o poarta Guvernul. "Cei de la PDL forteaza o dezinformare crasa, incercand sa paseze cartoful fierbinte al proble... mei datoriilor de la Guvern inspre Primaria Bucuresti. Sorin Oprescu a preluat Primaria de la Videanu cu tot cu datoriile catre RADET. Problema este ca nu a preluat doar datoriile, ci si ...citeste toata stirea
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment