Premierul Emil Boc a semnat demisia lui Raed Arafat din functia de subsecretar de stat in Ministerul Sanatatii, dupa ce acesta si-a anuntat public decizia de a se retrage din post, au declarat pentru Mediafax surse oficiale. Raed Arafat a anuntat, marti, ca a demisionat din functia de subsecretar d...
e stat pentru ca iesind din Ministeul Sanatatii va putea apara mai bine sistemul de urgenta, precizand ca nu poate intra in polemici cu nimeni pe aspecte care necesita discutii tehnice. El a mai ...
citeste toata stirea
No comments:
Post a Comment