Senatorul UDMR Gyorgy Frunda a declarat luni, la RFI, ca isi face "probleme serioase" in legatura cu prezenta in Parlament a UDMR dupa alegerile din 2012. Senatorul UDMR Gyorgy Frunda Sursa: Codrin Prisecaru "Pe de o parte, vom plati pretul guvernarii. Or omul mediu, cetateanul de rand simte ca t...
raieste mai prost in 2012 decat a trait in 2008, iar aceasta factura electorala trebuie platita", a explicat Frunda. "Doi: UDMR-ul va avea ca adversari in cadrul comunitatii maghiare partidele ...
citeste toata stirea
No comments:
Post a Comment