Nicolaescu: Arafat, cea mai mare pierdere a sistemului sanitar; Basescu ar trebui sa plece

Fostul ministru al Sanatatii Eugen Nicolaescu a declarat, marti, pentru MEDIAFAX, ca Raed Arafat este cea mai mare pierdere a sistemului sanitar romanesc din ultimii 20 de ani, iar cel care ar trebui sa plece este presedintele Basescu, intrucat isi bate joc si renunta la serviciile acestui om. "Est... e incredibil cum cel mai bun profesionist in domeniul medicinii de urgenta - iar cand spun profesionist ma refer la un om care stie sa scrie legi, care stie sa faca hotarari si ordine de ministru, ...citeste toata stirea

No comments:

Post a Comment