Nicolaescu: Arafat, cea mai mare pierdere a sistemului sanitar; Basescu ar trebui sa plece
Fostul ministru al Sanatatii Eugen Nicolaescu a declarat, marti, pentru MEDIAFAX, ca Raed Arafat este cea mai mare pierdere a sistemului sanitar romanesc din ultimii 20 de ani, iar cel care ar trebui sa plece este presedintele Basescu, intrucat isi bate joc si renunta la serviciile acestui om. "Est... e incredibil cum cel mai bun profesionist in domeniul medicinii de urgenta - iar cand spun profesionist ma refer la un om care stie sa scrie legi, care stie sa faca hotarari si ordine de ministru, ...citeste toata stirea
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment