Udrea: Toti ne trezim ca vorbim de remaniere. Cu cat vorbim mai mult, cu atat e mai putin oportuna
Ministrul Dezvoltarii, Elena Udrea, presedinte al PDL Bucuresti, a declarat, luni, raspunzand unei intrebari, ca nu s-a discutat despre remaniere, mentionand ca aceasta se face si nu se discuta si ca cu cat se vorbeste mai mult despre remaniere cu atat este mai putin oportuna. Intrebata in legatura... cu posibilitatea remanierii guvernamentale, Udrea a raspuns, inainte de sedinta BPN al PDL: "Nu s-a discutat (despre remaniere n.r.) si povestea asta cu remanierea, si il citez pe prim-ministru, ...citeste toata stirea
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment