Antonescu, gata sa raspunda

Presedintele PNL, Crin Antonescu, a declarat la Brasov in fata alesilor locali liberali ca isi asuma singur raspunderea "daca iese rau cu USL", subliniind insa ca nu a luat nici o hotarare singur. "Grija unora de a sublinia ca, daca iese rau, vedem noi atunci e nejustificata, se pot concentra pe al... tceva, nu trebuie sa mai fie concentrati. E clar ca, daca iese rau, in ce ma priveste, eu ...citeste toata stirea

No comments:

Post a Comment