Emil Boc: Mai devreme sau mai tarziu, o femeie va fi presedintele Romaniei

Presedintele Partidului Democrat Liberal, Emil Boc, a declarat, astazi, la Conventia nationala a femeilor democrat-liberale, ca o femeie este potrivita pentru functia de presedinte al Romaniei. Mai mult, premierul a spus ca mai devreme sau mai tarziu o femeie poate deveni presedinte in tara noastra....
"Cu asta raspund si unei intrebari pe care mi-au adresat-o jurnalistii pe hol, daca apreciez ca o femeie este potrivita pentru functia de presedinte al Romaniei. Eu spun ca da si ca mai devreme sau ...citeste toata stirea

No comments:

Post a Comment